Луцьким педагогам присвоїли іменні премії


У Луцькраді затвердили список педагогічних працівників, яким призначається іменна премія міського голови на 2019-2020 навчальний рік. Їм вручать свідоцтва «Лауреат іменної премії міського голови». Відповідне розпорядження видав виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт. Об этом сообщает vsemisto.in.ua со ссылкой на СМИ.

Цьогоріч таких педагогів буде 16:

  1. Белогур Сергій Васильович, керівник гуртка «Радіоелектроніка» комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
  2. Бондарук Наталія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».
  3. Волчкович Іванна Іванівна, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області».
  4. Габзалілова Людмила Миколаївна, вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 Луцької міської ради Волинської області».
  5. Гаврилевич Наталія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
  6. Гречковська Наталія Павлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області».
  7. Кравчук Ольга Петрівна, керівник художнього колективу ансамблю спортивного танцю «Троянда» Палацу учнівської молоді.
  8. Кононенко Олена Євгенівна, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 3 Луцької міської ради Волинської області».
  9. Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради».
  10. Панасюк Тетяна Іванівна, керівник гуртка «Мистецтво слова» Палацу учнівської молоді.
  11. Романюк Олег Олександрович, вчитель музичного мистецтва комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області».
  12. Сарнавська Ірина Сергіївна, директор комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 22».
  13. Силка Василь Сергійович, вчитель фізики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області».
  14. Степанюк Наталія Миколаївна, директор закладу дошкільної освіти № 26.
  15. Танський Олексій Олександрович, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької міської ради».
  16. Тимчук Алла Іванівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради».

Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/lutskym-pedahoham-prysvoily-imenni-premii/”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя