У Раді Європи зраділи російським грошам

Генеральний секретар РЄ Марія Пейчинович-Бурич
Генеральний секретар РЄ Марія Пейчинович-Бурич


«Фінансова криза, викликана тривалим призупиненням однією із країн-членів внесків, завершилася», — повідомила генсек РЄ Об этом сообщает moygorod.in.ua со ссылкой на СМИ.У Раді Європи констатують відновлення сплати фінансових внесків до бюджету організації Росією.


Про це заявила у середу, 2 жовтня, генеральний секретар РЄ Марія Пейчинович-Бурич у своєму зверненні до Парламентської асамблеї Ради Європи, повідомляє Укрінформ.


«Стосовно фінансування організації, дозвольте мені висловити моє задоволення, що фінансова криза, викликана тривалим призупиненням однією із країн-членів фінансових внесків, завершилася», — повідомила генсек РЄ.


Водночас, зауважила Пейчинович-Бурич, минулі фінансові обмеження, спричинені кризою у цій сфері, довели необхідність пошуку шляхів стабільного і сталого довготермінового фінансування Ради Європи.


Нагадаємо, Росія у червні 2017 року припинила сплачувати членські внески до бюджету організації, шантажуючи Раду Європи через накладені на російську делегацію санкції у Парламентській асамблеї.

Станом на кінець червня 2019 року борг РФ перед організацією становив близько 100 млн євро, включаючи відсотки. Після безумовного повернення російської делегації до ПАРЄ у червні, РФ на початку липня відновила виплати членських внесків.Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон під час виступу у ПАРЄ повністю підтримав повернення російської делегації.


У ПАРЄ створили неформальну групу у складі декількох національних делегацій «Балтік+» у відповідь на безумовне повернення Росії до Асамблеї. До неформальної групи увійшли Україна, Латвія, Литва, Естонія та Грузія.


Нагадаємо, Польща приєдналася до бойкоту у ПАРЄ.
Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-radi-jevropi-zradili-rosiyskim-grosham--629631.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя