Поліція затримала понад сотню активістів, які блокували центр Лондона

<p>Раніше поліція попередила активістів, що блокування автошляхів має обмежитися ділянкою навколо Мармурової арки Об этом сообщает <a href=t-v.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Поліція затримала понад сотню активістів, які блокували центр Лондона">

Раніше поліція попередила активістів, що блокування автошляхів має обмежитися ділянкою навколо Мармурової арки

Більшість зі 113 заарештованих були затримані за підозрою у порушенні громадського порядку


У Лондоні поліція заарештувала понад 100 екологічних активістів, які блокували центр міста.


Про це пише BBC.


«Понад 100 активістів руху проти зміни клімату були заарештовані після того, як заблокували дороги у середмісті Лондона», — йдеться у повідомленні.


Зазначається, що більшість зі 113 заарештованих були затримані за підозрою у порушенні громадського порядку.


Раніше поліція попередила активістів, що блокування автошляхів має обмежитися ділянкою навколо Мармурової арки. Проте активісти блокували міст Ватерлоо, Парламентську площу та навколо Оксфорд-серкус.


Як відомо, протести екологів у Лондоні очолює британська кліматична група Extinction Rebellion, що планує організувати демонстрації у 33 країнах світу протягом найближчих днів.


Серед вимог екологів — скоротити викиди вуглецю до нуля, оголосити надзвичайний стан у зв’язку з екологічною ситуацією та організувати збори громадян для вироблення надзвичайного плану дій для боротьби зі змінами клімату та вирішення екологічної ситуації загалом.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/policiya-zatrimala-ponad-sotnyu-aktivistiv-yaki-blokuvali-centr-londona-586551.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя